14 typov ako si užiť Valentína

Ponúkam vám zopár tipov ako si urobiť pekný program na Valentína. Verím, že si každý niečo nájde, aj keď nie ste romantická duša.

  1. Romantický výlet

Výlety máme snáď všetci radi. Či už sa rozhodneme pre jednodňový výlet, predĺžený víkend alebo len prechádzku. Má to svoje čaro a pre vzťah je dobré, ak sa dejú spoločné aktivity aj mimo domov. Môžeme ísť na výlet ako partneri alebo ak máte menšie deti aj ako celá rodinka.

  1. Masáž alebo wellness

V dnešnej dobe máme na výber z mnoho druhov masáži, od klasickej cez thajskú a rôzne novinky, ktoré dané centrum ponúka. Takisto si s ním môžete spríjemniť svoj romantický pobyt, ak ste v hoteli, ktorý takúto službu ponúka.

  1. Zaujímavá kniha

Zbožňujem knihy a toto je jedna z vecí, ktoré mi trošku na rodičovskej dovolenke chýbajú. Ale  keď sa chce, vždy sa nájde chvíľka, kedy si môžem aspoň pár stránok prečítať.  Je mnoho kníh, ktoré sú na mojom bucket liste, a ktoré sa chystám prečítať. Dobrou knihu určite nič nemôžete pokaziť.

  1. Kino

Stráviť pekný večer v kine je jednou z možností ako si dopriať peknú chvíľu vo dvojici. Ak nie ste veľkí romantici, určite sa nájde film aj pre vás, aj keď kiná v ten deň romantické filmy ponúkajú :).

  1. Kozmetika

Nejednu mamičku na rodičkovskej dovolenke alebo aj pracujúcu ženu určite poteší, ak strávi kvalitný čas iba pre seba, nechať sa hýčkať v rukách odborníkov.

  1. Oblečenie

Urobiť si radosť, ulahodiť oku manžela môže byť tiež zaujímavý nápad. Kúpiť si napríklad pekné pyžamo, príjemné domáce oblečenie, šaty alebo sveter.

  1. Dobré jedlo

Romantický večer pri sviečkach a dobré jedlo k tomu určite poteší nejeden pár. Ak máte doma malé bábätko pripravte si večeru doma, prestrite pekne stôl a navoďte si atmosféru. Nemáte chuť variť? Môžete si objednať donášku jedla, určite to nejednu maminu poteší.

  1. Dezert

Či už sa vyberiete do cukrárne, alebo si doprajete dezert po chutnej večeri v reštaurácii, alebo si ho pripravte doma, čokoládovým dezertom nič nepokazíte. Tu je jeden recept aj odo mňa.

  1. Zahrať si zaujímavú hru

Chcete sa rozveseliť a odreagovať? Spoločenská hra môže byť ďalšia možnosť ako si spestriť večer. Existuje mnoho hier pre páry, ale takisto sviatok sv. Valentína môžeme dopriať aj našim deťom a spoločne sa zabaviť ako rodina.

10. Seriálový maratón

Ak máte radi seriály, toto môže byť skvelý typ na víkendové  popoludnie, alebo aj celý deň. Ležať len tak zababušený v posteli, popíjať čaj, dať si neskoré raňajky do postele a pozerať obľúbený seriál.

11. Prihlásiť sa na kurz

Je mnoho kurzov, či už sa vyberiete ako single alebo vo dvojici, určite to bude príjemne a kvalitne strávený čas. Zaujímavým typom môže byť škola varenia, kde si môžete niečo chutné navariť a potom aj zjesť 🙂

12. Večer iba spolu

Ak máte za sebou náročné dni, nechce sa vám vystrčiť ani päty z domu a nie ste ani veľmi romantické duše, aj taký večer iba spolu pri príjemnom rozhovore alebo len tak pri dobrej hudbe môže byť dobrou terapiou.

13. Kytica kvetov

Každú ženu poteší kytica kvetov. O to viac, ak sa už nevieme dočkať jari, ktorá je za dverami. Ak ste single, urobte si radosť aj sami, či už čerstvými rezanými kvetmi alebo peknou dekoráciou cibuľových kvetov.

14.Urobiť si romantické fotografie

Zvečniť si fotografiami svoju lásku je výborný nápad. Mnoho fotografov ponúka valentínske balíčky a urobí vám fotografie, či už v ateliéri alebo v exteriéri. Ak však nechcete veľa investovať, poproste priateľa alebo známeho, ktorý sa foteniu venuje vo voľnej čase, aby vám urobil pekné zábery.

Verím, že si užijete spoločné chvíle, nech už to pojmete akokoľvek, je to len na vás.

Katka

Za krásnu fotografiu ďakujem Kristina Toroková