Ako si spríjemniť dni počas romantického februára

Je tu mesiac lásky, február a s ním aj Valentín. Odvšadiaľ sa na nás vrhajú  reklamy a rôzne návnady  a návody. Ako ste na tom vy? Obľubujete tento romantický sviatok, alebo stojíte na druhej strany barikády a zatracujete ho?

Ja tiež nepatrím k valentínskym šialencom, som skôr triezvejšia :).  A ak sa mám priznať viac sa mi páči pusa pod rozkvitnutou čerešňou na prvého mája. Každý deň je však čo osláviť a ak je to medzinárodný sviatok, ktorý nás inšpiruje k tomu, aby sme boli k sebe milší, prečo nie. Lásky nikdy nie je dosť.

Či už patríte do jednej alebo druhej skupiny, nie je zlé urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym. Nemusí ísť žiadne veľké gestá, skôr naopak, veď život sa skladá z maličkostí. No myslím si, že nám to môže spríjemniť tieto sychravé dni, stále je málo slnka a už sa nevieme dočkať, kedy bude jar.

Preto je dobré, ak si to čakanie na teplejšie dni spríjemnime niečím milým. Či už ste single, máte partnera, ste vydatá, alebo ste mamička a máte toho niekedy nad hlavu, každý si môžeme dopriať nejakú milú pozornosť.

O tom ako prežiť deň sv. Valentína a osláviť ho píšem TU.

Takisto počas februára prebieha národný týždeň manželstva, a to v dňoch od 11.2. – 17.2. 2019. https://www.ntm.sk/. Takže pre manželov ďalší dôvod, ako osláviť a pripomenúť si to, prečo sú spolu. Mali by sme si uvedomiť, že spokojný vzťah nie je samozrejmosť a že ho treba každý deň budovať. Venovať sa jeden druhému, počúvať a vnímať potreby partnera.

Tak ako je dôležité pracovať na vzťahu, takisto je potrebné pracovať aj na sebe. Pretože to akí sme, čo robíme a ako sa správame, dávame do našich vzťahov. Všetko to, čo sa deje okolo nás sa najskôr deje v nás. Vedieť počúvať svoje srdce, vedieť si upratať v myšlienkach a ak nás niečo trápi, dokázať sa o tom porozprávať.

A tu sú konkrétne moje typy, ktoré by ma určite potešili, niektorým som neodolala a už ich máme doma:

Ak by ste chceli vedieť, kde jednotlivé produkty kúpite, kliknite sem: INŠPIRÁCIE (presmerujete sa na obrázok, kde po kliknutí na konkrétnu fotku sa dostanete do obchodu, kde sa tovar predáva).