Prechádzka lesom

Veľmi radi chodíme na prechádzky do lesa. Ten pokoj, kľud a čerstvý vzduch. Som rada, že aj Noemka sa teší, keď povieme, že ideme do lesa. A najmä teraz, keď boli horúce dni, tak v lese je ten vzduch oveľa príjemnejší. Bývame blízko vinohradov, takže tie výhľady a možnosti na prechádzku je veľa.

Tentokrát sme sa vybrali do Svätého Jura, do lesa nad Wiegerovu vilu. Tá vila je nádherná, žiaľ podrobne som si ju pozrela až na internete, len tak voľne sa do nej nedá dostať. Nakuknúť sa dá z jednej strany spoza plot. Ak plánujete svadbu respektíve nejakú oslavu, či event, tak je na to stvorená, vila je v provensálskom štýle a veľa ľudí neverí, že takéto čosi sa ukrýva iba pár minút od Bratislavy. Hneď máte pocit, že ste na dovolenke.

My sme sa teda vybrali o čosi hlbšie a užívali si krásnu prírodu. Noemka sa tešila, ako sa bude schovávať, aj keď jej je to úplne jedno kde, nájde si svoje schovávačkové miestečko a chodí naň dookola aj 20x 🙂 Po príchode na lúčku ju zaujali kvietky, tie teraz veľmi rada zbiera a obdarúva ma. Na jednom kvietku sme objavili lienku a s tou sa hrala veľmi dlho. Bolo krásne ju pozorovať, ako lienku sleduje a teší sa, že sa prechádzka po jej prštekoch a rúčke 🙂 Niekedy sa snažíme vymýšľať pre deti toľko programu a atrakcií a vidíte stačí prechádzka v prírode a radosť v očkách sa dostaví.

katka