O mne

Po narodení dcérky sa moje smerovanie, priority a hodnoty začali uberať iným smerom.  Keď som zbadala ten malý voňavý balíček, ktorý mi vložili do náručia, bol to neopísateľný pocit. Od toho momentu som vedela, že už nebudem myslieť iba na seba. Je mojou hnacou silou, urobiť aj veci, na ktoré by som predtým ani nepomyslela. Vďaka nej sa učím byť každý deň lepším človekom a tešiť sa aj z tých najobyčajnejších vecí.

Som najmä mamina na rodičovskej „dovolenke“ s mojou dcérkou Noemi a takisto manželka. Mám skvelého manžela, ktorý ma podporuje vo všetkom čo robím. Je to úžasný partner a priateľ zároveň a v neposlednom rade najlepší tatino na svete.

Pred materskou dovolenkou som sa venovala tréningom rozvoja osobnosti. Rada varím, čítam knihy, zaujímam sa o módu a zdravý životný štýl.

Na svojom blogu by som vám rada priniesla inšpirácie z môjho života. Manžel je celiatik, takže vám ukážem mnoho receptov a typov ako sa stravujeme my. Chcela by som pre vás písať aj články o rozvoji osobnosti, verím, že nielen pre maminy :).

Katka